Shqiperia

Shqiperia
Products orignating from Albania
Filtro
loader_img
Sale Amita Nektar Pjeshke 1L
Amita Nektar Pjeshke 1L

Sold Out

Me të vërtetë një kënaqësi për adhuruesit e lëngjeve, ky nektar i shijshëm pjeshke është bërë nga pjeshkë të pjekura nga vendi i Greqisë. Mund ta përdorni si bazë të shijshme për smoothie-n tuaj...
405293957362
Indeed a delight for juice lovers, this delicious peach nectar is made of ripened peaches from the land of Greece. You can use it as the savory base for your morning yogurt smoothie or fruit smoothie. Its sweetness adds a different piquancy to the juice that you will love.

Amita Nektar Pjeshke 1L

from $5.55 from 1086079926315
Alb Flavor Specat e Verdha Me Gjizë 540GR

$10.10

Shijojeni këtë kënaqësi klasike më vete ose shijojeni si një pjatë anësore me mish të pjekur në skarë. Specat e Verdha me gjizë është plot me lëndë ushqyese thelbësore si proteina, vitamina dhe minerale. Këto speca të...
53348466731
Enjoy this classic delight on its own or relish it as a side dish of grilled meat. Yellow Peppers With Cottage Cheese is full of essential nutrients like proteins, vitamins and minerals. These stuffed peppers also contain antioxidants and reduce free radicals from your body. If you have a busy lifestyle, it is a perfect recipe to save your precious time. Order Yellow Peppers With Cottage Cheese right now to enjoy its delicious flavour.

Alb Flavor Specat e Verdha Me Gjizë 540GR

from $10.10 from 2179803316267
Djath dele Gjirofarm 360GR

Sold Out

** NY, NJ, CT, MA UPS VETËM DËRGIM TOKËSOR** Të gjitha shtetet e tjera JU LUTEM ZGJIDHNI TRANSPORTIN E SHPEJTUAR. NE NUK DO TË JEMI PËRGJEGJËS PËR PRODUKTET E DËMTUAR** Nëse ju pëlqen pak aromë e mprehtë në djathë,...
405293957362
If you like a little tangy flavor in cheese, order Gjirofarm Sheep Feta Cheese. It is delicious and has a distinct aroma. This cheese is derived from the fresh and 100% natural milk of sheep in Gjirokastra region. Prepare yummy Albanian recipes and your favorite dishes with Gjirofarm Sheep Feta Cheese.

Djath dele Gjirofarm 360GR

from $11.11 from 2179801972779
Vishnje Amita 1L

$5.55

Një lëng i shëndetshëm përbëhet nga lëndë ushqyese jetike, si vitamina C dhe antioksidantë. Vishnja Amita gjithashtu ndihmon në parandalimin e inflamacionit dhe njihet si përmirësues i gjumit. Kjo është një kënaqësi ushqyese nga...
405293957362
Amita sour cherry will become your new favorite drink. This delight from the cherries of the Mediterranean soil of Greece. You can have it on its own and it is also delightful with a splash of sparkling water or in iced tea or lemonade or as a base of the cocktail mixer. You can offer this sweet happiness to your guests on any occasion.

Vishnje Amita 1L

from $5.55 from 1086085234731
ATC çaj mali 40GR

$4.00

Ky çaj i shkëlqyer mali është jashtëzakonisht ushqyes. Ka disa veti medicinale dhe ju mban të shëndetshëm. Nëse jeni adhurues i çajit, provoni këtë çaj të shijshëm, aromatik. 100% organik, me zero kimikate të shtuara, ky çaj...
53868855339
If you are a tea-lover, try this delicious, aromatic tea. Premium quality, ATC mountain tea is popular in the Mediterranean countries. Enjoy it on a cold evening or serve it to your guests. Just boil some hot water and enjoy. So, order this tea today and taste the flavour of the mountain!

ATC çaj mali 40GR

from $4.00 from 1432693342251
GjiroFarm Djath dhie 900GR

Sold Out

** NY, NJ, CT, MA UPS VETËM DËRGIM TOKËSOR** Të gjitha shtetet e tjera JU LUTEM ZGJIDHNI TRANSPORTIN E SHPEJTUAR. NE NUK DO TË JEMI PËRGJEGJËS PËR PRODUKTET E DËMTUAR** Jeni lodhur duke ngrënë vakte...
405293957362
Tired of having monotonous meals every day? Try something new with this delicious GjiroFarm Goat Cheese. It is derived from the fresh and 100% natural milk of goats. You can cut it into pieces to garnish your salad or melt it to prepare yummy dishes. Order GjiroFarm Goat Cheese today and taste the difference.

GjiroFarm Djath dhie 900GR

from $26.66 from 4594915835979
Sagelo Ullinj Gjelbër Importues (Berat, Shqipëri) 700GR

$15.99

Përgatitni ushqime të shijshme me ullinj jeshil të importuar nga Sagelo. Këta ullinj janë kënaqësia tradicionale nga toka shqiptare. Ullinjtë e gjelbër me aromë mishi kripen për të përmirësuar shijen e tyre. Mund ta përdorni si përmirësues...
406715138290
Add flavors to your recipes with Sagelo Imported Green Olives . This is the perfect accompaniment you have always searched for. These green olives will become your new favorite snack. Order today and start tossing them in your salad.

Sagelo Ullinj Gjelbër Importues (Berat, Sh...

from $15.99 from 1390691483691
Sale Amita Nektar Pjeshke 250ml
Amita Nektar Pjeshke 250ml

$2.22 $3.99

Kjo është ajo që keni ëndërruar ndonjëherë për smoothie-n tuaj të frutave të mëngjesit! Ky lëng i shijshëm rrjedh nga pjeshkët e pjekura të Greqisë. Në të gjenden minerale dhe vitamina të pasura. Mund...
405293957362
Amita Peach Nectar will become your new favorite drink. This delight is full of peach flavor. You can have it on its own and it is also delightful with a splash of sparkling water or in iced tea or lemonade or as a base of the cocktail mixer. You can offer this sweet happiness to your guests on any occasion.

Amita Nektar Pjeshke 250ml

from $2.22 from 1086088708139
Sale Amita Vishnje 250ml
Amita Vishnje 250ml

$2.22 $3.99

Lëngu i pasur i qershive nga toka e Greqisë është një kënaqësi me ose pa ujë të gazuar. Ju gjithashtu mund të këtë lëng vishnje si bazë e një mikser koktej ose në limonadë...
405293957362
Rich juice of cherries from the soil of Greece is a delight with or without sparkling water. You can also this sour cherry juice as a base of a cocktail mixer or in lemonade or with iced tea. Delicious Amita sour cherry adds sweetness in any occasion. So order this right now and share it with your friends and family!

Amita Vishnje 250ml

from $2.22 from 1086091821099
Alegria Trahana Me Domate & Paprika 400GR

Sold Out

Nëse jeni të shqetësuar për shëndetin tuaj, duhet të provoni të paktën një herë Alegria trahana. Ky ushqim ushqyes përmban proteina të ndryshme dhe lloje të ndryshme mineralesh. Një burim i mirë i vitaminës B, trahanaja ju...
53348565035
This Alegria Trahana With Tomato & Paprika will become a new favorite in your home. The combination of tomato and paprika provides a delicious flavour to it. Try it in soups or stews. The possibilities are endless. Order it today and get the yummiest version of nutritious food!

Alegria Trahana Me Domate & Paprika 400GR

from $5.00 from 4548239229003
Vaj ulliri ekstra i virgjër Usta Berati 1LT

Sold Out

Një burim i pasur i polifenolit, vaji ekstra i virgjër i ullirit nga Berati e mban zemrën tuaj të shëndetshme duke parandaluar disa sëmundje të zemrës. Ai gjithashtu përmban disa vitamina dhe minerale dhe ruan peshën e ekuilibruar...
53870034987
A rich source of polyphenol, Extra Virgin Olive Oil From Berat keeps your heart healthy by preventing several heart diseases. It also contains several vitamins and minerals and maintains balanced body weight. You can make delicious vegetable salads and different recipes with Extra Virgin Olive Oil From Berat, which is made of the finest quality olives. Order today to make your diet healthy.

Vaj ulliri ekstra i virgjër Usta Berati 1LT

from $22.99 from 1862832357419
Kafe Turke Ama 400gr

Sold Out

Filloni mëngjesin tuaj me këtë kafe aromatike dhe të shijshme! Kafeja turke Ama është bërë nga kafe me cilësi të pasur. Sasia saktësisht e duhur e kafeinës do t'ju sigurojë energji të mjaftueshme në mënyrë që të...
405293957362
Start your morning with this aromatic, tasty coffee! Ama Turkish coffee is made of rich quality coffee. The exactly right amount of caffeine will provide you sufficient energy so that you can work all day long. The coffee beans are roasted at the perfect temperature and made in Albanian style. The fragrance of this coffee will make your every morning special, so don't wait, order it now!

Kafe Turke Ama 400gr

from $11.11 from 1862835732523
Loading......