This Alegria Trahana With Tomato & Paprika will become a new favorite in your home. The combination of tomato and paprika provides a delicious flavour to it. Try it in soups or stews. The possibilities are endless. Order it today and get the yummiest version of nutritious food!

Alegria Trahana Me Domate & Paprika 400GR

$5.00

Alegria Trahana Me Domate & Paprika 400GR Alegria Trahana Me Domate & Paprika 400GR becomes available.


Nëse jeni të shqetësuar për shëndetin tuaj, duhet të provoni të paktën një herë Alegria trahana. Ky ushqim ushqyes përmban proteina të ndryshme dhe lloje të ndryshme mineralesh. Një burim i mirë i vitaminës B, trahanaja ju mban të shëndetshëm. Është gjithashtu i mirë për të moshuarit, pacientët dhe fëmijët. Kombinimi i domates dhe paprikës i jep një shije të shijshme. Porositeni sot dhe merrni versionin më të shijshëm të ushqimit me vlera ushqyese! Pesha: 400g Të ushqyeshme dhe të shëndetshme Burim i shkëlqyer i vitaminës BQuantity

Please contact us if you are interested in this product.
pyetje rreth produktit?

Produkte të ngjashme

Bukë Klas Sarajevski 1150 GR (Sarajevski Somun)- ** NY, NJ, CT, MA VETËM Dorëzimi **

$14.14

** NY, NJ, CT, MA UPS VETËM DËRGIM TOKËSOR** Të gjitha shtetet e tjera JU LUTEM ZGJIDHNI TRANSPORTIN E SHPEJTUAR. NE NUK DO TË JEMI PËRGJEGJËS PËR PRODUKTET E DËMTUAR** Bëni sanduiçe të shijshme për...
53348565035
Make delicious sandwiches for yourself or your family with this soft flatbread. You can also have it with ajvar and cevapi to experience its traditional taste. You can also have it filling cheese and meat in it. Klas Sarajevski Bread is perfect for breakfast or lunch. Make pizza or panini with it and enjoy this yeast-raised bread. Order Klas Sarajevski Bread and enjoy different recipes.

Bukë Klas Sarajevski 1150 GR (Sarajevski S...

from $14.14 from 1096679227435
Misri i bardhë Polar 25LB

Sold Out

Një përbërës jetik për të bërë bukë pule të skuqur dhe bukë misri, ju gjithashtu mund të përgatisni biskota të shijshme me Miell misri të bardhë Polar. Ndihmon për të bërë një shtresë krokante jashtë recetave tuaja...
53348565035
A vital ingredient to make fried chicken and cornbread, you can also prepare delicious biscuits with Polar White Corn Meal. It helps to make a crunchy layer outside your fried recipes. A popular ingredient for traditional American recipes. Polar White Corn Meal makes your food yummier.

Misri i bardhë Polar 25LB

from $29.99 from 1026044231723
Jami Phyllo Sheets (Jufka for Pita) 450GR- **NY, NJ, CT, MA VETËM Dorëzim**

$4.44

** NY, NJ, CT, MA UPS VETËM DËRGIM TOKËSOR** Të gjitha shtetet e tjera JU LUTEM ZGJIDHNI TRANSPORTIN E SHPEJTUAR. NE NUK DO TË JEMI PËRGJEGJËS PËR PRODUKTET E DËMTUAR** Një kënaqësi...
53348565035
A traditional delight from the lands of the Mediterranean and the Middle East. These phyllo sheets are low in fat, make delicious pies and pastries or bureks, filled with cheese and spinach. You can also make yummy dishes like spanakopita or tiropita. Roll it, or fold it, make mouthwatering recipes with Jami Phyllo Sheets and surprise your guests. Order Jami Phyllo Sheets right now to explore their culinary possibilities!

Jami Phyllo Sheets (Jufka for Pita) 450GR-...

from $4.44 from 1225978708011
Podravka Dolcela Puding Mix Vanilje 37GR

Sold Out

Provojeni një herë këtë puding të shijshëm me përzierje vanilje dhe nuk do t'i rezistoni kurrë ta porosisni më! Pudingu i përzierjes së vaniljes Podravka Dolcela mund të përgatitet shpejt. Kjo recetë e shijshme do të shkrihet...
53348565035
Podravka Dolcela Vanilla Mix Pudding 37GR - BalkanFresh

Podravka Dolcela Puding Mix Vanilje 37GR

from $1.75 from 1254893289515
Fasule të bardha maqedonase Brian's Tetovac 1LB

Sold Out

Këto fasule të bardha maqedonase janë të freskëta dhe përmbajnë disa lëndë ushqyese të rëndësishme. Mund t'i keni si recetë me fasule të pjekura ose mund të bëni supë me të. Në Serbi, supa me fasule të bardhë...
53348565035
These Macedonian white beans are fresh and delicious. You can have them as a baked bean recipe or can make soup with it. In Serbia, white bean soup is a popular dish. White bean is an important part of the Balkans’ delicacies. So, order these Brians Tetovac Macedonian White Beans today and prepare those delicious meals.

Fasule të bardha maqedonase Brian's Tetova...

from $5.55 from 4503493148747
Puding me çokollatë Podravka Dolcela 45GR

$1.75

Jeni duke kërkuar për një recetë të menjëhershme për të bërë ëmbëlsira të shijshme? Provoni Podravka Dolcela Chocolate Mix Puding, përgatitet lehtë, mjafton të përzihet me përbërësit dhe pjata e ëmbël është gati për t'u servirur! Mund t'i...
53348565035
Podravka Dolcela Chocolate Mix Pudding 45GR - BalkanFresh

Puding me çokollatë Podravka Dolcela 45GR

from $1.75 from 1254889652267