Të gjitha produktet e pjekjes dhe gatimit

Të gjitha produktet e pjekjes dhe gatimit
Filtro
loader_img
Supë me petë pule Podravka 62 GR

Sold Out

Përgatitni këtë supë të shijshme para darkës tuaj dhe surprizoni mysafirët tuaj, Supa me petë Podravka përmban një shije mishi, një përzierje të veçantë erëzash, petë dhe perimesh. Duhen vetëm 5 minuta për të gatuar! Mund ta hani...
406358360306
Prepare this delicious soup before your dinner and surprise your guests, Podravka Chicken Noodle Soup contains a flavour of meat, a special blend of spices, noodles and vegetables. It just takes 5 minutes to cook! You can also have it for your breakfast or lunch. This yummy soup tastes exactly like homemade chicken soup. You can add your favourite condiments to enhance the flavour. Order right now and have a tasty delight.

Supë me petë pule Podravka 62 GR

from $1.99 from 1026072379435
Qese Vegeta Podravka 500GR

Sold Out

Nëse jeni duke kërkuar për një përmirësues shije, ndaloni së lëvizuri tani! Çanta Vegeta Podravka është përbërësi perfekt për recetat tuaja që keni kërkuar gjithmonë. Përgatitni ushqime të shijshme me mish ose perime, thjesht shtoni Vegetën gjatë...
406715138290
If you are searching for a flavour enhancer, stop scrolling now! Podravka Vegeta Bag is the perfect ingredient for your recipes that you have always searched for. Make delicious meals with meat or vegetables, just add Vegeta while cooking and experience the amazing taste in your food. Order Podravka Vegeta Bag today and make your meals yummier with this special blend of spices!

Qese Vegeta Podravka 500GR

from $9.99 from 1026000650283
Misri i bardhë Polar 25LB

Sold Out

Një përbërës jetik për të bërë bukë pule të skuqur dhe bukë misri, ju gjithashtu mund të përgatisni biskota të shijshme me Miell misri të bardhë Polar. Ndihmon për të bërë një shtresë krokante jashtë recetave tuaja...
53348565035
A vital ingredient to make fried chicken and cornbread, you can also prepare delicious biscuits with Polar White Corn Meal. It helps to make a crunchy layer outside your fried recipes. A popular ingredient for traditional American recipes. Polar White Corn Meal makes your food yummier.

Misri i bardhë Polar 25LB

from $29.99 from 1026044231723
Qese Vegeta Podravka (Pa MSG) 500GR

Sold Out

Bëni gatime të shijshme vetëm duke shtuar Podravka Vegeta në recetat tuaja të preferuara. Përgatitni sallata, makarona, supë ose ndonjë recetë që përmban mish, spërkatni vegjetën gjatë gatimit dhe do të përjetoni një shije të këndshme në...
406715138290
Make savoury dishes just by adding Podravka Vegeta to your favourite recipes. Prepare salads, pasta, soup or any recipes containing meat, sprinkle Vegeta while cooking and you will experience a mouthwatering taste in your meal. You can add this to any recipe and your preparations will be yummier! Podravka Vegeta Bag does not contain any artificial flavour enhancer.

Qese Vegeta Podravka (Pa MSG) 500GR

from $10.29 from 1026002845739
Five Roses Bakers Five Roses Flour 22LB- **Dorëzimi VETËM NYC**

Sold Out

Bëni ëmbëlsira dhe byrekë të shijshëm, tani në shtëpinë tuaj! Five Roses Bakers Five Roses Flour është bërë nga grurë me cilësi të lartë nga Kanadaja. Ky miell i imët gruri është i përsosur për të bërë...
53348565035
Make yummy cakes and pies, now at your home! Five Roses Bakers Five Roses Flour is made of premium quality wheat from Canada. This fine wheat flour is perfect to make cookies and bread. It contains riboflavin, folic acid, and amylase. Order Five Roses Bakers Five Roses Flour today and make various recipes for your kids.

Five Roses Bakers Five Roses Flour 22LB- *...

from $25.55 from 1048492277803
Supë me perime Podravka me petë me bollgur 58 GR

Sold Out

Tani përgatisni një mëngjes të ngrohtë duke shtuar përbërësit tuaj të preferuar në supën me perime Podravka me dumplings bollgur. Kjo supë e shijshme është bërë nga niseshte misri, pluhur veze, ekstrakt mishi, perime të thata dhe...
406358360306
Now prepare a heartwarming breakfast adding your preferred ingredients to Podravka Vegetable Soup w/ Semolina Dumplings. This savoury soup is made of corn starch, egg powder, meat extract, dried vegetables and flavour enhancers. Your kids will love this soup for their evening delight, or you can have it before lunch or dinner. Try Podravka Vegetable Soup w/ Semolina Dumplings once and you cannot resist ordering it again!

Supë me perime Podravka me petë me bollgur...

from $2.22 from 1026089484331
Podravka Dolcela Puding Mix Vanilje 37GR

Sold Out

Provojeni një herë këtë puding të shijshëm me përzierje vanilje dhe nuk do t'i rezistoni kurrë ta porosisni më! Pudingu i përzierjes së vaniljes Podravka Dolcela mund të përgatitet shpejt. Kjo recetë e shijshme do të shkrihet...
53348565035
Podravka Dolcela Vanilla Mix Pudding 37GR - BalkanFresh

Podravka Dolcela Puding Mix Vanilje 37GR

from $1.75 from 1254893289515
Qese Vegjeta Podravka 1KG

Sold Out

Tani e tutje, vaktet tuaja do të jenë më të shijshme vetëm duke shtuar Podravka Vegeta në recetat tuaja. Bëni gatime të shijshme me mish derri, viçi ose pule, thjesht spërkatni këtë ofertë të Podravka gjatë gatimit dhe...
406715138290
From now on, your meals will be more delicious just by adding Podravka Vegeta to your recipes. Make delicious dishes with pork, beef or chicken, just sprinkle this offering of Podravka while cooking and your recipe will be flavoursome! Also, you can add Vegeta to soups, stew or pasta recipes. Podravka Vegeta Bag is made of a signature blend of spices that will let you experience a magical taste!

Qese Vegjeta Podravka 1KG

from $16.99 from 1048485756971
Puding me çokollatë Podravka Dolcela 45GR

$1.75

Jeni duke kërkuar për një recetë të menjëhershme për të bërë ëmbëlsira të shijshme? Provoni Podravka Dolcela Chocolate Mix Puding, përgatitet lehtë, mjafton të përzihet me përbërësit dhe pjata e ëmbël është gati për t'u servirur! Mund t'i...
53348565035
Podravka Dolcela Chocolate Mix Pudding 45GR - BalkanFresh

Puding me çokollatë Podravka Dolcela 45GR

from $1.75 from 1254889652267
Supë Pranverë Podravka 60GR

Sold Out

Një shije e nxehtë përmban lëndë ushqyese thelbësore, plot perime dhe është një recetë e shijshme për t'u konsumuar në çdo kohë! Supa e Pranverës Podravka është plot me karrota, presh, selino, hudhër, piper të kuq, qepë dhe...
406358360306
A hot delight contains essential nutrients, full of vegetables and is a yummy recipe to consume any time! Podravka Spring Soup is full of, carrot, leek, celeriac, garlic, red pepper, onions, and potato. A perfect soup for vegetarians. It takes only 10 minutes to prepare this delicious soup. A quick recipe and your kids will definitely love this warm treat on their breakfast table.

Supë Pranverë Podravka 60GR

from $1.99 from 1026100887595
Podravka Dolcela Pluhur pjekje (Prasak Za Pecivo) 12GR

$0.99

Eksploroni aftësitë tuaja të kuzhinës me këtë përbërës të përsosur që keni kërkuar gjithmonë. Pluhuri për pjekje Podravka/Prasak Za Pecivo është një agjent i shkëlqyeshëm i rritjes për receta të ndryshme, ndihmon në përgatitjen e ëmbëlsirave dhe...
53348565035
Explore your culinary abilities with this perfect ingredient that you have always searched for. Podravka Baking Powder/Prasak Za Pecivo is an excellent raising agent for various recipes, helps to make delicious cakes and pastries or your favourite desserts. It contains starch, sodium carbonates, and diphosphates. Order Podravka Baking Powder/Prasak Za Pecivo today and prepare yummy dishes for your guests.

Podravka Dolcela Pluhur pjekje (Prasak Za ...

from $0.99 from 1027185377323
Fasule të bardha maqedonase Brian's Tetovac 1LB

Sold Out

Këto fasule të bardha maqedonase janë të freskëta dhe përmbajnë disa lëndë ushqyese të rëndësishme. Mund t'i keni si recetë me fasule të pjekura ose mund të bëni supë me të. Në Serbi, supa me fasule të bardhë...
53348565035
These Macedonian white beans are fresh and delicious. You can have them as a baked bean recipe or can make soup with it. In Serbia, white bean soup is a popular dish. White bean is an important part of the Balkans’ delicacies. So, order these Brians Tetovac Macedonian White Beans today and prepare those delicious meals.

Fasule të bardha maqedonase Brian's Tetova...

from $5.55 from 4503493148747
Loading......