Shopping for someone else but not sure what to get them? Give them the gift of choice with a BalkanFresh gift card.  Gift cards are delivered by email and contain instructions to redeem them at checkout. Our gift cards have no additional processing fees.

Kartë Dhuratë

$25.00

Kartë Dhuratë Kartë Dhuratë becomes available.


Bleni për dikë tjetër, por nuk jeni të sigurt se çfarë t'i merrni? Jepini atyre dhuratën e zgjedhur me një kartë dhuratë BalkanFresh. Kartat e dhuratave dorëzohen me email dhe përmbajnë udhëzime për t'i shlyer ato në arkë. Kartat tona të dhuratave nuk kanë tarifa shtesë të përpunimit.


Titulli
  • 25,00 dollarë USD
  • 50,00 dollarë USD
  • 100,00 dollarë USD
  • 150 dollarë USD

Quantity

Please contact us if you are interested in this product.
pyetje rreth produktit?

Produkte të ngjashme

Misri i bardhë Polar 25LB

Sold Out

Një përbërës jetik për të bërë bukë pule të skuqur dhe bukë misri, ju gjithashtu mund të përgatisni biskota të shijshme me Miell misri të bardhë Polar. Ndihmon për të bërë një shtresë krokante jashtë recetave tuaja...
53348565035
A vital ingredient to make fried chicken and cornbread, you can also prepare delicious biscuits with Polar White Corn Meal. It helps to make a crunchy layer outside your fried recipes. A popular ingredient for traditional American recipes. Polar White Corn Meal makes your food yummier.

Misri i bardhë Polar 25LB

from $29.99 from 1026044231723
Pulë të freskët hallall Bolonja 1LB

$11.00

** NY, NJ, CT, MA UPS VETËM DËRGIM TOKËSOR** Të gjitha shtetet e tjera JU LUTEM ZGJIDHNI TRANSPORTIN E SHPEJTUAR. NE NUK DO TË JEMI PËRGJEGJËS PËR PRODUKTET E DËMTUAR** Një vakt i shijshëm dhe i...
405293957362
A delicious, easy on-the-go meal for those who have a busy lifestyle. Halal Fresh Chicken Bologna is made with the finest quality chicken and a signature blend of spices. Your kids will also love this savory cooked dish for their breakfast or lunch. An excellent source of protein can be enjoyed on any occasion. You can also grill or pan sear this chicken bologna to bring out its different flavours.

Pulë të freskët hallall Bolonja 1LB

from $11.00 from 1096632303659
Cheetos Draculinia 100gr

Sold Out

Një e preferuar e të gjitha kohërave të fëmijëve tuaj, patatina krokante, e shijshme me shije djathi dhe domate. Cheetos Draculinia janë bërë nga patate të freskëta me një përzierje të veçantë të shijeve të djathit. Një rostiçeri e shijshme...
57646383147
An all-time favorite of your kids, crunchy potato chips, delicious with cheese and tomato flavor. Cheetos Dracoulinia are made of fresh potatoes with a signature blend of cheesy flavors. A yummy evening snack for you and your family. You can also have this whenever you are hungry, great munchies. Order to enjoy with your family on the movie nights!

Cheetos Draculinia 100gr

from $4.44 from 6747924988084
Qepe për tufë *** VETËM DËRGIM NË NYC***

$1.99

Nëse jeni duke kërkuar për një perime të shëndetshme dhe të shijshme, Scallions janë absolutisht perfekte për të përgatitur një sallatë ose për të zbukuruar recetat tuaja të pjekura në skarë. Këto qepë të freskëta janë burime...
405293957362
If you are searching for a healthy and tasty vegetable, Scallions are absolutely perfect to prepare a salad or garnish your grilled recipes. These fresh scallions are great sources of vitamin B-complex, vitamin C and several vital vitamins. Full of antioxidants, scallions protect your bones and muscles. This vegetable is rich in fibre. Order Scallions today and prepare nutritious recipes.

Qepe për tufë *** VETËM DËRGIM NË NYC***

from $1.99 from 6890924179636
Piper i kuq i grimcuar BalkanFresh 30gr

$1.11

Ky spec i kuq i grimcuar do t'i shtojë një shije pikante recetave tuaja me një aromë të këndshme. Mund t'i shtoni gjatë gatimit ose t'i spërkatni sipër gjatë zbukurimit. Specat e kuq të cilësisë premium zgjidhen...
406715138290
This crushed red pepper will add a spicy flavour to your recipes with a mouthwatering aroma. You can add them while cooking or sprinkle them on top while garnishing. The premium quality red peppers are handpicked and dried through a long process. These peppers contain a fair amount of protein and regulate the level of sugar in the blood. Also, these are natural sources of iron and nourishes the immune system of the body.

Piper i kuq i grimcuar BalkanFresh 30gr

from $1.11 from 6097704059060
Gjethet e hardhisë Orlando 1 LB (të mëdha)

Sold Out

Bëni receta tradicionale turke dhe greke me gjethet e hardhisë Orlando. Këto gjethe rrushi janë mbledhur nga hardhi të freskëta dhe organike. Mund ta keni si meze ose ta mbushni me mish të bluar, hudhër dhe një...
53348466731
Make traditional Turkish and Greek recipes with Orlando Vine Leaves. These grape leaves are picked from fresh and organic vines. You can have it as an appetizer or stuff it with ground meat, garlic and a blend of spices. Also, boil it with herbs and veggies and serve with a drizzle of pepper and olive oil. Order Orlando Vine Leaves and make new recipes for your family.

Gjethet e hardhisë Orlando 1 LB (të mëdha)

from $11.49 from 1086172364843